Haber Galerisi

Günlük Kiralık Ev Kullanımı Sonrası Neler Yapılmalıdır

30 Ocak 2018 - 16:08 'de eklendi ve 352 kez görüntülendi.
Günlük Kiralık Ev Kullanımı Sonrası Neler Yapılmalıdır

Günlük Kiralık Ev Kullanımı Sonrası Neler Yapılmalıdır

Günlük kiralık evler belirlenen bir yasa ile yasal hale gelmiş olmasının yanı sıra bu işi kaçak olarak da yapanlar bulunmaktadır.

Bu işi kaçak olarak yapanlar yakalandıkları anda evleri mühürlenir ve bir daha kullanıma açılmaz.

Böyle bir durumda mağdur olmamak için günlük ev kiralamayı yasal olarak yapan bir yer bulmanız gerekmektedir.

Yasal olarak yaptığını anlamak ise oldukça kolaydır; ev sahibi evi kiralamak isteyen bireylere üzerinde TC kimlik numarası ve telefon gibi bilgilerin yer aldığı sözleşmeyi doldurmasını ister ve son olarak bu bilgilerin doğruluğunu kesinleştirmek için imza atmasını ister.

Mecidiyeköy günlük kiralık ev yetkilileri evi kiralayanların mutluluğu ve güvenliğini sağlamayı kendilerine ilke edinmişlerdir.

 

Genel olarak tatile çıkan ya da belirli gün için şehir dışında bulunmak zorunda olanların kalacak yer için tercih ettikleri günlük kiralık daireler arasında en çok tercih edilen Mecidiyeköy günlük kiralık dairelerdir.

Evlerini günlük olarak kiralayan yetkililer evini kullanan bireylerden yalnızca evde bulunan eşyalara zarar gelmemesini istemektedirler.

Böylesi evlerde istenilen süre kadar kalınabilmesinin yanı sıra bu evlerde kalmak için arayıp randevu almak ve yer ayırtmak gerekmektedir.

Mecidiyeköy günlük kiralık evlerde kaldıktan sonra sizden bir şey yapmanız beklenmemektedir.

Yalnızca günlerinizi keyifli geçirmek ve huzura ermeniz yetkililer için yeterlidir.

Evi kiralayanlar evden çıktıktan hemen sonra yetkililer bir sonraki kullanım için evi temizletirler ve hazır hale getirirler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER