Haber Galerisi

Türk Milleti Tümyadla

07 Kasım 2017 - 18:33 'de eklendi ve 879 kez görüntülendi.
Türk Milleti Tümyadla

Türk Milleti Tümyadla Biliyor musunuz? Hayatta hüzünlü bir yüzü ve seni bekleyen bir eli tutmanın ve o gözlerdeki parıltılı bir gülüşün, mutluluğun hazzı bir başkadır…

Özellikle Cennet vatanımız için canını hiçe sayıp pak alınları ile vatan toprağına düşen yiğitlerimizin güzel adlarına yardım tırları hazırlayıp.

TÜRK’TEN GELEN TÜRK’E GİTSİN anlayışı ile aziz şehitlerimizin ruhlarına armağan ederek hiçbir karşılık beklemeden fedakâr bir şekilde vefa borcunu ödemeye çalışan Twitter kullanıcı adı > @tumyad4 derneği tam da bu zamanda devreye girerek TÜRK’ün yüzünü güldürüyor.

Gözlerimizi kapatıp bir an için düşünelim en son ne zaman; Bir mama alarak aç bir bebeği doyurdunuz, Soğuktan üşüyen bir çocuğa mont alarak yüreğini ısıttınız, Çaresiz bir anneye umut oldunuz, Sokağa çıkamayan bir engelli kardeşinize ayak olup mutluluktan koşturdunuz.

Türk Milleti Tümyadla

Bunları yapan birileri var, belki sizler bilmeseniz de, duymasanız da, yardım etmeseniz bile tek amaçları var TÜRK’TEN GELEN TÜRK’E GİTSİN anlayışıdır.

Bu yazım vesilesi ile Türk Milleti adına teşekkür ediyorum.

Gökçe Şahin

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 3 Yorum )

 • Erkan Palabıyık ;

  ????
  TÜRK’ten GELEN TÜRK’e GİTSİN
  Tebrik ediyorum Gökçe Sultan..

  7 Kasım 2017 19:01
 • Jale bozkaya ;

  Ellerine sağlık cok guzel.olmus ?

  7 Kasım 2017 19:49
 • Kemal Bekirhan ;

  Ne kadar güzel bir hizmet yaptığının farkında mısın sevgili Gökçe…Keşke herkes gereken ilgiyi gösterse de bu vatan evlatlarına daha fazla yardım gitse..Kutlarım seni..

  8 Kasım 2017 17:28
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER